Spoločenská miestnosťSpoločenská miestnosť je určená na firemné akcie, či rodinné oslavy, svadby. Je situovaná v podzemných častiach objektu, takže je oddelená od reštauračných priestoroch a poskytuje súkromie pre zákazníka. Má vlastný vchod, toalety , bar, klimatizáciu. Je  možné ju rozdeliť na dve menšie separátne sály tak, aby sa nerušili navzájom. Kapacita miestnosti je 55 osôb + tanečný parket. V prípade rozdelenia je  kapacita 20 osôb pre menšiu sálu + 30 osôb pre väčšiu sálu + tanečný parket.  Bez tanečného parketu je možné usadiť 65 osôb. Podľa dohody je možné rôzne usporiadanie stolov. 

Podľa želania zákazníka, nastrieme stoly v rôznych farebných kombináciách. Disponujeme oranžovou, bordovou, krémovou, fialovou a zelenou výzdobou stolov / organza, servítky, kvetové aranžmány, sviečky/. Honosnejšie výzdoby na svadby vieme zabezpečiť podľa dohody. Taktiež vieme zariadiť aj fotografické služby. 

Našou snahou je, aby sme pripravili zákazníkovi takú oslavu/akciu, aby bol na 100% spokojný, či s gastronómiou, ale i so službami, ktoré ponúkame. Neváhajte nás kontaktovať v prípade otázok. 

 Rezervácie a otázky

späť hore