O násHavran je komplex pozostávajúci z reštaurácie, penziónu a pohostinstva. Je to malá rodinná spoločnosť nachádzajúca sa v obci Trenčianska Turná. Naším poslaním je poskytovať zákazníkovi kvalitné stravovacie a ubytovacie služby domácej, či zahraničnej klientele za účelom spokojnosti návštevníka. 

Havran nie je úplne novým zariadením. Jeho história siaha do roku 1996 kedy bolo v malo rodinnom domčeku vybudované pohostinstvo. V roku 2012 prešiel celý objekt veľkou rekonštrukciou, a najmä rozsiahlou prístavbou, ako možno vidieť na fotografiách.

 

 PRED REKONŠTRUKCIOU

 

 

PO REKONŠTRUKCII

                         

 

 

Celý objekt pozostáva z troch hlavných častí. V prednej sa nachádza pohostinstvo, ktoré funguje na tomto trhu už 18 rokov. Zadná časť  objektu obsahuje reštauráciu s vlastným parkoviskom a terasou. Celý komplex je podpivničený, kde sú situované spoločenské miestnosti vhodné na firemné akcie, rodinné oslavy, svadby, kary. Nad reštauráciou a pohostinstvom sa nachádza penzión, ktorý je moderne a vkusne vybavený podľa najnáročnejších štandardov. Viac o týchto prevádzkach nájdete v sekciách.  Rezervácie a otázky

späť hore